Vodný svet v Penzióne Predná Hora otvárajú 18. mája

15.05.2013 20:59

 

 

Nové investície na Prednej Hore

8X5A5417 resize

 

Príďte sa okúpať a VYHRAJTE!

Za vstupenky kúpené počas nasledujúcich troch týždňov môžete získať v tombole zaujímavé ceny!

V desiatom roku svojej novej éry Penzión Predná Hora pokračuje v trende skvalitňovať a rozširovať služby poskytované svojim zákazníkom. Plánom bolo a stále je vybudovať v regióne Gemera a Horehronia stredisko pre milovníkov prekrásnej prírody, kde si oddýchnu, zabavia sa a zrelaxujú na vysokej úrovni. Cieľom je kvalitou a ponúkanými službami prekročiť hranice nielen najbližšieho okolia, ale aj samotného Slovenska a dostať sa na európsku úroveň. Pretože ambície sú vysoké, samotná investícia sa v tomto roku vyšplhá na úroveň pol milióna eur. V prvom štvrťroku v penzióne pristavili na prízemí šesť nových luxusnejších izieb s atmosférou vytvorenou pre dokonalý relax. Spätosť s prírodou demonštruje imitácia kameňa, nábytok z masívu, najvyšší štandard zaručuje moderné LED osvetlenie aj 80 cm LED televízia – to všetko ako je u nich zvykom za veľmi prijateľné, až ľudové ceny.

Vynovené priestory čakajú na vašu návštevu

V apríli zrekonštruovali reštauráciu aj bar. Nové priestory penziónu zachovávajú myšlienku ostať spätý s prírodou, ale v kombinácii s najmodernejšími materiálmi a technológiami. V priestoroch reštaurácie a nového Vodného sveta pripravujú trvalú výstavu svetoznámeho slovenského fotografa Ľubomíra Schmidu, ktorý svoje fotografie vystavuje a predáva najmä v zahraničí. Fotografie nebudú vytlačené na papieri, ale na plátne, čo umocní zážitok zo samotnej fotografie a podčiarkne vysokú kvalitu nových priestorov. Začiatkom apríla sa pustili do výstavby nového stropu v existujúcom Vodnom svete. Strop bude, ako ináč, celý drevený. Trámy budú vychádzať zo stredového stĺpa, miestnym umelcom z Michalovej vytvarovaného ako kmeň stromu. Ani bazén neostane rovnaký, bude doplnený podsvietením, novými atrakciami, lehátkami, osvetlením a všetko bude dýchať novými farbami.

Nechajte sa obdarovať

Vodný svet sprístupnia návštevníkom už 18. mája a pre svojich zákazníkov pripravujú akciu – všetky vstupenky do Vodného, alebo Vitálneho sveta kúpené od 18. mája do 9. júna 2013 budú zaradené do žrebovania v tombole s množstvom zaujímavých cien. Cenami budú pobyty, masáže, procedúry v Penzióne Predná Hora, alebo zaujímavý víkendový pobyt v hoteli Diery v Terchovej, rôzne kozmetické balíčky od partnerov – renomovaných svetových značiek ako Clinique, Naturland, Highland cosmetics – Rosa Graf, pre mužov pivný balíček a mnohé ďalšie. Počas spomínanej akcie od 18. mája do 9. júna budú partneri v Penzióne Predná Hora prezentovať svoje značky, podporené rôznymi darčekmi. Na záver, v nedeľu 9. júna sa môžete zúčastniť na veľkom grilovaní pod holým nebom – klobásky, cigánska pečienka, čapované pivo, príjemné posedenie s DJ-om, moderátorom, programom, rôznymi atrakciami pre deti aj dospelých, vystúpi Ander z Košíc, ľudová muzika z Terchovej a ďalší. Vyvrcholením programu bude žrebovanie tomboly o 13.00.

To najlepšie na záver

Rekonštrukcia reštaurácie, baru a Vodného sveta však stále nie je tým povestným zlatým klincom. Bude ním otvorenie nového wellness na prelome rokov 2013/2014. Pribudne infra sauna, turecké kúpele so slanou vodou, parná sauna, kneipov kúpeľ, bar, detský kútik a dve nové vírivky. Nový wellness vznikne na súčasnej bazénovej terase a bude rozdelený na dve časti – kým v jednej budú môcť návštevníci na odpočívadlách sledovať v teple za veľkými oknami nádhernú okolitú prírodu, v druhej časti sa budú kochať okolím priamo z horúcej vírivky pod holým nebom – bude totiž vonku, prístupná v lete i v zime. Nepremeškajte príležitosť a naplánujte si už najbližší víkend vo Vodnom svete na Prednej Hore. Presvedčíte sa, že aj na Slovensku sa môžete nechať „rozmaznávať“ ako na zahraničnej dovolenke.

 

Predná Hora
Predná Hora
Predná Hora
Predná Hora
Predná Hora
Predná Hora
Predná Hora
Predná Hora
Predná Hora
Predná Hora
Predná Hora
Predná Hora